۱۳۹۳/۱۰/۱۵:‌

معرفی و نخستین رونمایی از آثار فرزنگاری بهرام مصلح در پنجمین نمایشگاه بین المللی میدکس (معماری, دکوراسیون داخلی, خانه مدرن)

نمایشگاه بین المللی میدکس

نمایشگاه بین‌المللی MIDEX 2015 هر سال بطور تخصصی در زمینه محصولات و خدمات معماری و دکوراسیون داخلی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار میشود و فعالان و صاحب‌نظران امر را در محیطی تخصصی و تجاری گرد هم می‌آورد. در این نمایشگاه شرکت‌های داخلی و بین‌المللی محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌نمایند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت و فرصت‌های موجود بهره می‌گیرند.
پنجمین دوره این نمایشگاه در سال گذشته با حضور ۲۳۵ شرکت از ۱۴ کشور مختلف و با استقبال گسترده‌ی فعالان داخلی و بین‌المللی و اخذ تاییدیه اتحادیه جهانی نمایشگاه‌های بین‌المللی (UFI)، برگزار شد.
آثار هنری و دکوراتیو فلزی “فرزنگاری” برای نخستین بار در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفت و با استقبال بسیار خوب بازدید کنندگان قرار گرفت. عمده بازدید کنندگان این نمایشگاه را میتوان به سه گروه اصلی: علاقمندان،‌ مشتریان شخصی و ‌شرکتهای طراحی دکوراسیون تقسیم بندی نمود که آثار فرزنگاری بعنوان یک محصول کاملا جدید و ابداعی مورد توجه هر سه گروه واقع شد و مذاکرات اولیه برای طراحی و اجرای پروژه های جدید انجام گرفت.
این نمایشگاه از ۱۵-۱۸ دی ماه ۱۳۹۳در برگزار شد و آثار بهرام مصلح در سالن ۲۵-B‌ ,غرفه B01/1‌ و تحت عنوان غرفه “فرزنگار” در معرض دید قرار گرفت.

عکسها از:‌ میرجواد پیمان   

مسئولان غرفه:‌ منصوره محمدی،‌ حمیدرضا تربتی و بهرام مصلح